Badoo.cz | historie

Nejde pouze o obyčejnou seznamku
Poznání

Badoo si klade za cíl navázat nové kontakty a ty pak dále rozvíjet, obnovovat staré přátelství a samozřejmě si při tom užívat co nejvíce zábavy

Závislost

Je to místo kde si můžeš povídat, vkládat fotografie a videa a zároveň je prohlížet ostatním. Je to komunita úžasných lidí z tvého okolí.

Tradice

Síť Badoo vznikla v roce 2006, stala se velmi populární a za dobu své existence má několik desítek milionů uživatelů po celém světě.


Jak to vzniklo?

Web Badoo byl zaregistrován už v roce 2003. Samotné spuštění stránek proběhlo v roce 2006. Badoo se začalo rozšiřovat nejdříve ve Velké Británii a poté po celém světě. Počátky Badoo jsou popisovány na oficiálním webu. Cituji: „Život Badoo vdechla parta mladých a pokrokově smýšlejících programátorů a podnikatelů. Hlavní myšlenka byla vytvořit společenský web, který by dokázal překonat veškeré hranice mezi národy, a dal přitom vyniknout každé jedinečnosti kultur svých členů.

Záměrem bylo umožnit lidem sdílet své životy s ostatními a prezentovat sebe a svá díla jak ve svém okolí, tak po celém světě.“ Konec citace. Podle mě tato parta mladých a pokrokově smýšlejících programátorů a podnikatelů udělala pouze to, že si „propůjčila“ nápad Marka Zuckerberga, tvůrce Facebooku. Komunita Badoo se od doby svého spuštění značně rozrostla. Ukazatel na portálu Badoo ukazuje k dnešnímu dni přes 151 000 000 lidí a jejich počet stále přibývá.Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka pěti sekund. Badoo přihlášení je velice jednoduché. Kvalitní clip in vlasy levně.
Jak poznat nevěru

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Seznamka zdarma

Zadej svoji inzerci zcela zdarma a nalezni svůj protějšek ještě dnes.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Žen a mužu je tady.