Badoo.cz | možnosti

Nejde pouze o obyčejnou seznamku
Poznání

Badoo si klade za cíl navázat nové kontakty a ty pak dále rozvíjet, obnovovat staré přátelství a samozřejmě si při tom užívat co nejvíce zábavy

Závislost

Je to místo kde si můžeš povídat, vkládat fotografie a videa a zároveň je prohlížet ostatním. Je to komunita úžasných lidí z tvého okolí.

Tradice

Síť Badoo vznikla v roce 2006, stala se velmi populární a za dobu své existence má několik desítek milionů uživatelů po celém světě.


Jaké má uživatel možnosti

Badoo je jako ostatní sociální sítě. Uživatel musí nejdříve vyplnit registraci, která je ověřena emailem a ve které o sobě uživatel sdělí hodně informací, které jsou více či méně osobní. Podle toho, kolik informací vyplníte, se ostatní lidé mohou dozvědět nejen to, kolik je vám let, jak asi vypadáte nebo kolik cigaret denně kouříte, ale také další důležité informace. V dalším kroku je v sociální síti Badoo třeba nahrát fotografii nebo video. V dnešní době si s Vámi na internetu nebude nikdo chtít povídat, dokud se mu neukážete. Těžko budete hledat někoho, s kým půjdete na kafe, když nebude vědět, jak vypadáte a naopak. Je nutno podotknout, že upload dat je v Badoo velmi snadný, jako vlastně na všech podobných sociálních sítích. Potom, co máte profil naplněn informacemi, je třeba pustit se do seznamování a navazování kontaktů. V Badoo existuje zajímavé zlepšení. Poté, co zadáte do kolonek svou mailovou adresu a heslo od ní, načte se obsah schránky a můžete si vybrat kontakty, kterým pošlete pozvánku na Badoo. Vám to jistě ušetří čas, Vašim známým možná rozdrásá nervy příchod dalšího spamu.

Navazování kontaktů probíhá na Badoo velice zajímavým způsobem. Buď hledáte nové uživatele klasickým zadáváním parametrů jako pohlaví, věk, lokalita, výška atp., tedy podle profilování, nebo jednoduše zadáte, co chcete dnes dělat a s kým a podle toho vám Badoo najde partnerku či partnera, který/á by chtěl/a dělat totéž. Třeba dnes bych chtěl skákat v louži s holkou od 18 do 35 let. Jak je tento způsob hledání přátel efektivní je věc názoru. Velkou pozornost je nutné věnovat také nastavení. Musíte si důkladně promyslet, komu všemu dovolíte, aby viděl vaše osobní údaje, fotky, videa, kdo Vás může kontaktovat a prohlížet si Váš profil atd. Já osobně bych si velmi důkladně promyslel, jaké údaje o sobě „ukážu“ bezmála 150 milionům lidí.Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka pěti sekund. Badoo přihlášení je velice jednoduché. Kvalitní clip in vlasy levně.
Jak poznat nevěru

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Seznamka zdarma

Zadej svoji inzerci zcela zdarma a nalezni svůj protějšek ještě dnes.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Žen a mužu je tady.